بی ظرفیتی!

 14449105704051444910572958

تصویری که مشاهده میکنید مربوط میشه به یک عدد هارد سامسونگ … البته از نوع تقلبیش و چینی که شوهر خواهر گرام از دیار کفر آورده اند …. از اونجا که از اولش میدونستم تقلبی های چین خیلی عجیبند و گفته بودم که این چیزا را نخرن و با توجه به اینکه از بچگی هرچی اسباب بازی داشتم تا ۲۴ ساعت بعد اوراق شده بود این مورد را هم اول به سیستم متصل کردم و چک کردم که۲ترابایت حافظه داره!!!

اما برای اطمینان اونا بازش کردم و عمون طور که میبینید. محتویات این هارد ۲ترابایتی چیزی جز دو قطعه سنگ مانند جهت سنگین کردن و یک عدد فلش کوچک و باظرفیت کم نیست ….

خیلی شیک و مجلسی … هرکی ظاهرشا ببینه و حتی چک اولیه هم بکنه میگه عجب هارد پر ظرفیت و خوبی … اما وقتی بخوای روش چیزی بریزی میبینی هم سرعتش کمه و هم ظرفیتش خیلی خیلی پایینه و تا بازش نکنی از رازش کسی پی نمیبره … یه جورایی منافق گونه هست

خیلی هامون هم همین طور هستیم … ظاهرمون خوبه و خدا درشا پوشونده و نشون نمیده که چی توشه ….ظرفیتمون کمه …. فقط وقتی خیلی باهاش باشی کم کم میفهمی ظاهر وباطنش فرق میکنه …. فقط باید گفت دم خدا گرم که درشا گذاشته …. وگرنه خیلی بد میشد برامون …اما باید کار کرد …. باید ظرفیتمون را ببریم بالا …. باید ظاهر و باطن یکی بشه …. حتی باطن خیلی بهتر بشه …. باید برای روزی که درش برداشته میشه آماده شد …..

خدایا کمکم کن مثل این هاردا نباشم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *